ADC Pokémon TCG SV4.5 Paldean Fate Elite Trainer Box 9x booster s doplňky

1098 
DS96647896
ADC Pokémon TCG SV4.5 Paldean Fate Elite Trainer Box 9x booster s doplňky

ADC Pokémon TCG SV4.5 Paldean Fate Elite Trainer Box 9x booster s doplňky

1098 

Description

Pokémon Paldean Fates Elite Trainer Box je balení 9 boosterů a mnoha dalších drobností edice Pokémon karet nazvané Paldean Fates.

V Elite Trainer Boxu Paldean Fates naleznete kromě 9 balíčků Pokémon karet i full-artovou kartu Mimikyu, 65 ks stylových obalů na karty, 45 Energy karet, 4 oddělovače na karty, průvodce celým setem včetně přehledu karet v edici, 6 kostek, minci, 2 markery. To vše je zabalené v pevné krabici, kterou využijete na uskladnění karet nebo jiných drobností.

Elite Trainer Box je balení určené pro začínající i pokročilejší hráče, kteří již pochopili pravidla a chtějí se podívat na turnaj, na které potřebují veškeré turnajové příslušenství. Právě toto balení obsahuje všechny potřebné drobnosti, které na turnaji můžete využít. Zároveň je ETB díky svěmu designu, počtu boosterů a originálním doplňkům včetně krásné a pevné krabice na karty vyhledávaným dárkem pro sběratele. Jedná se o jedno z nějvýhodnějších balení, co se počtu boosterů týče.

Booster = Rozšiřující doplňkový balíček, který nabízí hráčům možnost, jak si rozšířit a vylepšit balíček nebo sbírku o nové karty. Je vhodný jak pro začátečníky, tak ostřílené hráče.

Rozměry balení (š v h): 18,5 x 17 x 8,5cm

Balení obsahuje:
9 boosterů sady Paldean Fates
Full-art foilová promo karta Shiny Mimikyu
65 obalů na karty – Shiny Mimikyu
45 karet energie
Anglický průvodce sadou Paldean Fates
Anglický návod
6 kostek
Flipcoin
2 žetony kondice
Krabička pro uschování všech komponentů
Přístupový kód pro Pokémon TCG Live

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

0