DECUEVAS Kočárek golfové hole Sweet 2022 pro panenku miminko

495 
DS92264356
DECUEVAS Kočárek golfové hole Sweet 2022 pro panenku miminko

DECUEVAS Kočárek golfové hole Sweet 2022 pro panenku miminko

495 

Description

DeCuevas 90048

Skládací kočárek pro panenky golfové hole SWEET 2022 – 56cm patří do stejnojmenné veselé kolekce, jíž vévodí roztomilé postavičky děvčátka a chlapce jedoucích na motorce se sajdkárou, za nimiž vlají barevné nafukovací balónky. Sladěná kombinace barev lososové s béžovou a bílé s jemnými motivy drobných dortíků, zmrzlinek a muffinů působí roztomile. Tříbodový pásový systém pro uchycení panenky. Stabilní kovová konstrukce. Bezpečností systém zabraňující uskřípnutí dětských prstíků. Baleno v igelitu.

** Nádherný španělský design ** Precizní zpracování ** Skládací model ** Velmi snadná manipulace během samotné hry ** QR kód na obolu odkazuje na video s návodem na sestavení **

Každá malá slečna ke svým panenkám uvítá i kočárek, se kterým si může vyrazit na procházky. Kočárky pro panenky jsou hned po panence nejoblíbenější hračkou malých maminek. Kočárek pro panenky patří bezesporu k základní výbavě pokojíčků všech malých holčiček. Oblíbená hra na maminku podporuje u dětí představivost a pěstování sociálních a citových schopností.

Rozměry balení (š v h): 69 x 20 x 12cm
Rozměry kočárku (d š v): 42 x 28 x 56cm
Materiál: kov, plast, textil
Panenka není součástí.

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0