DICKIE RC Auto Blesk McQueen na vysílačku 2,4GHz ve tmě svítí na baterie

826 
DS11632062
DICKIE RC Auto Blesk McQueen na vysílačku 2,4GHz ve tmě svítí na baterie

DICKIE RC Auto Blesk McQueen na vysílačku 2,4GHz ve tmě svítí na baterie

826 

Description

***
Blesk McQueen Turbo Glow Racers na dálkové ovládní v měříku 1:24, délka 17 cm. Frekvence 2,4 GHz, turbo funkce, 2 kanály. Nabíjení pomocí USB. Nálepky na kapotě a kola ve tmě fosforeskují.

Autíčko na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) – Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.
Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladačů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem.

Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.

Věk od
4
Baterie
ano
Baterie součástí výrobku
ne
Baterie poč. ks a typ
2x 1,5V AA

Kus výška v cm
14
Kus šířka v cm
28
Kus hloubka v cm
14

0