INTEX Kruh plavací Vlny 91cm nafukovací kolo do vody 3 druhy 56267

239 
DS69394427
INTEX Kruh plavací Vlny 91cm nafukovací kolo do vody 3 druhy 56267

INTEX Kruh plavací Vlny 91cm nafukovací kolo do vody 3 druhy 56267

239 

Description

INTEX 56267

Tento neobyčejný nafukovací kruh Waves of Nature potěší každého milovníka vodních radovánek. Kruh má barevný design s abstraktním barevným motivem, ve třech variantách provedení, který se jistě zalíbí každému. Kruh má průměr 114cm, takže je vhodný prakticky pro jakoukoli věkovou kategorii. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného vinylu. Baleno v krabici.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě – určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Tyto nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody – u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!

Nafukovací plavací kolo je podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Vyrábějí se v nejrůznějších veselých barevných kombinacích a motivech potisku, ale existují i plavací kola např. ve tvaru (s hlavičkou) zvířátka.

Intex je asijský výrobce nafukovacích hraček, hraček k vodě a na zahradu. Ve své kategorii patří bezpochyby k největším výrobcům na světě. Nabízí svým zákazníkům opravdovou kvalitu materiálů, designové provedení a velmi dobrou cenovou dostupnost. Intex nabízí mnoho modelů, vybere si tak opravdu každý. V nabídce naleznete bazény mnoha tvarů, rozměrů i vzorů pro děti všech tvarů a velikostí.

Rozměry balení (š v h): 21 x 20 x 7cm
Rozměry dětské hračky (š): 91cm
Materiál: vinyl (PVC)
Varianty provedení: modrá, růžová, fialová

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 9 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

0