INTEX Lehátko nafukovací Duha 203x84cm matrace na vodu 58724

429 
DS88189292
INTEX Lehátko nafukovací Duha 203x84cm matrace na vodu 58724

INTEX Lehátko nafukovací Duha 203x84cm matrace na vodu 58724

429 

Description

INTEX 58724

Průhledná nafukovací matrace v duhovém provedení z masivního vinylu. Součástí balení je opravná záplata.

Celková konstrukce tohoto výrobku je obdélníková a má transparentní tělo. Povrch matrace je zvlněný a má barevné drážky. Materiál těla je vyroben z PVC, stejně jako ostatní nafukovací výrobky od společnosti Intex. Jedná se o rekreační matraci, kterou lze použít v bazénu, v moři a na dalších vodních hladinách. Je považována za velmi vhodnou matraci pro relaxaci u vody, opalování apod.

Intex je asijský výrobce nafukovacích hraček, hraček k vodě a na zahradu. Ve své kategorii patří bezpochyby k největším výrobcům na světě. Nabízí svým zákazníkům opravdovou kvalitu materiálů, designové provedení a velmi dobrou cenovou dostupnost. Intex nabízí mnoho modelů, vybere si tak opravdu každý. V nabídce naleznete bazény mnoha tvarů, rozměrů i vzorů pro děti všech tvarů a velikostí.
Nač se v horkém létě mačkat na koupališti? Nafukovací bazény vám zaručí příjemné osvěžení v pohodlí vašeho domova. Letní vedra pro vás přestanou být problém! Nafukovačka je vhodná jako brouzdaliště pro děti.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě – určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Tyto nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody – u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!

Rozměry balení (š v h): 27 x 24 x 9cm
Rozměry výrobku (d š): 203 x 84cm
Materiál: vinyl (PVC)
Max. nosnost: 100kg
Obsah balení: nafukovačka, opravná sada (záplata)

Cena je uvedena za 1 balení výrobku
Výrobek je vhodný pro děti od 14 let

0