Korálky spojování vodou kreativní set výroba přívěsků s nástroji v krabici

328 
DS89668585
Korálky spojování vodou kreativní set výroba přívěsků s nástroji v krabici

Korálky spojování vodou kreativní set výroba přívěsků s nástroji v krabici

328 

Description

Kouzelné korálky, které se spojují vodou. Deska s otvory, do kterých se korálky vloží, vytvoří nádherný obraz. Vytvořenou práci můžete postříkat vodu a vytvořit tak 3D přívěšek nebo figurku.

Korálky v různých barvách pro vytvoření zajímavých obrázků. Součástí jsou šablony, malá nádobka na vodu i pinzeta. Vodní korálky, kterými vytvoříte neopakovatelná díla. Vodní korálky jsou barevné kuličky pokryté speciální látkou, která je po nastříkání vodou přilepí a vytvoří tak jednotný obrázek nebo figurku. Součástí balení jsou přívěsky, díky kterým si můžete vyrobit vlastní jedinečný přívěsek, klíčenku. Hračka snadno používá, bez nutnosti žehlení nebo lepení, stačí nastříkat vodou. Bezpečný a netoxický materiál. Skvělá hračka, která pomůže rozvíjet u dětí koordinaci ruka-oko a rozpoznávat barvy a tvary. Sada navíc jistě uspokojí uměleckou potřebu vyjádřit se pomocí jedinečných výtvorů.

Návod: nasadíme předlohu, naneseme korálky, rovnoměrně nastříkáme vodu, počkáme asi 20 minut a dílo v podobě spojených korálků je hotovo.

Rozměry balení (š v h): 37,5 x 27,5 x 4cm
Materiál: plast
Obsah balení: 600 korálků, podložka, předloha 2ks, pinzeta, dávkovač vody, zásobník na korálky, řetízek 2ks a další

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0