LEGO CLASSIC Velké balení kostek 11030 STAVEBNICE

1222 
DS33019341
LEGO CLASSIC Velké balení kostek 11030 STAVEBNICE

LEGO CLASSIC Velké balení kostek 11030 STAVEBNICE

1222 

Description

LEGO 11030 – Velké balení kostek z produktové řady LEGO CLASSIC – Dětské plastové kostky v krabici.

Se stavebnicí Velké balení kostek si užijete spoustu hraní. Přináší totiž spoustu barev a neomezené herní možnosti pro děti od 5 let. Stavebnice obsahuje velkou spoustu výrazných kostek LEGO – zejména pak původní, velmi oblíbenou kostku 2×4! Součástí jsou také návody na stavění zábavných modelů, včetně auta, glóbusu, květiny, srdíčka, kytary, domku, smajlíku, papouška, psa a jablka. Tato kolekce kostek je navržena tak, aby inspirovalak neomezenému tvoření a hraní. Je dodávána dokonce s brožurou plnou návodů a tipů pro mladé designéry. Digitální verzi návodů na stavění pak naleznete také v aplikaci LEGO Builder.

Stavebnice z řady LEGO Classic vhodné od 5 let přinášejí inspiraci pro děti a dospělým nabízejí perfektní příležitost, jak sdílet vzácné vývojové milníky a zábavu při stavění se svými ratolestmi.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta
zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 48 x 28 x 9cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 1000

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let

0