LEGO CREATOR Astronaut 3v1 31152 STAVEBNICE

1007 
DS61689212
LEGO CREATOR Astronaut 3v1 31152 STAVEBNICE

LEGO CREATOR Astronaut 3v1 31152 STAVEBNICE

1007 

Description

LEGO 31152: Astronaut z produktové řady LEGO CREATOR SPACE – Dětské plastové kostky v krabici.

Fanoušci LEGO® od 9 let prozkoumají nové planety se stavebnicí Astronaut. Figurka astronauta má odnímatelný batoh s tryskovým pohonem., pohyblivé nohy, chodidla, paže a prsty a otevírací zlaté hledí, za kterým najdete sedadlo pro minifigurku (není součástí balení). alí stavitelé si mohou poskládat hned 3 různé vesmírné modely: Pohyblivého astronauta, futuristického vesmírného psa s pohyblivýma nohama a ocasem nebo vesmírný tryskáč Viper se sedadlem pro minifigurku (není součástí balení). Všechny 3 modely představují krásný dárek s tematikou vesmíru a součástí jsou výstavní podstavce.

Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 představují skvělé dárky pro děti. Malí stavitelé v každé krabici najdou dílky k sestavení a přestavování 3 různých modelů. Se stavebnicemi 3 v 1 je čekají hodiny zábavy a postaví si s nimi modely inspirované jejich zájmy, včetně superrychlých vozidel, úžasných zvířat a propracovaných městských scén.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 5,5cm
Velikost modelu (v): 27cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 647

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice
Hračka je vhodná pro děti od 9 let

0