LEGO CREATOR Divoká zvířata ze safari 3v1 31150 STAVEBNICE

1305 
DS27131448
LEGO CREATOR Divoká zvířata ze safari 3v1 31150 STAVEBNICE

LEGO CREATOR Divoká zvířata ze safari 3v1 31150 STAVEBNICE

1305 

Description

LEGO 31150: Divoká safari zvířátka z produktové řady LEGO CREATOR – Dětské plastové kostky v krabici. 3 v 1.

Děti od 9 let se se stavebnicí Divoká zvířata ze safari budou cítit jako mezi skutečnými zvířaty. Užijí si nápadité hraní s modely zvířat, včetně žirafy s pohyblivýma nohama, dlouhým krkem, ocasem a ušima, která se tyčívedle modelu stromu a plameňáka. Jakmile herní dobrodružství skončí, děti si mohou všechny 3 modely vystavit. ato stavebnice LEGO dětem přináší svět nekonečných herních možností. Ze stejné sady kostek si postaví hned 3 různá zvířata: Pohyblivou žirafu se stromem a plameňákem, kterou pak přestaví na 2 pohyblivé modely gazel – dospělou gazelu s mládětem – se 2 keři nebo model přeskládají na lva se stromem a motýlem.

Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 představují skvělé dárky pro děti. Malí stavitelé v každé krabici najdou dílky k sestavení a přestavování 3 různých modelů. Se stavebnicemi 3 v 1 si postaví modely inspirované jejich zájmy, včetně superrychlých vozidel, úžasných zvířat a propracovaných městských scén.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 38 x 7cm
Velikost modelu (v): 30cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 780

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice
Hračka je vhodná pro děti od 9 let

0