LEGO DUPLO Aquapark 10989 STAVEBNICE

867 
DS27072213
LEGO DUPLO Aquapark 10989 STAVEBNICE

LEGO DUPLO Aquapark 10989 STAVEBNICE

867 

Description

LEGO 10989: Aquapark z produktové řady LEGO DUPLO – Dětské plastové kostky v krabici.

Hledáte tu nejlepší hračku do koupele pro malé děti od 2 let? Stavebnice Aquapark promění koupání na zábavné učení, kdy děti prozkoumávají tento barevný aquapark. Současně seznamuje malé plaváčky s čísly a rozvíjí jejich schopnost nalévat vodu. Tuto stavebnici také snadno očistíte a uložíte. Tato vzdělávací hračka obsahuje ohýbací palmu, kterou mohou děti nechat růst pomocí kostek s čísly 1-2-3. Děti naplní kyblík na stromě vodou a pocákají figurku dítěte. Můžou figurku nechat sklouznout po vodní skluzavce a vylétnout až na nafukovací želvičku. Po naplnění mráčku vodou děti spustí déšť na všechny zábavné prvky.

Hračky do koupele LEGO DUPLO jsou navrženy tak, aby se mohli rodiče spolu s dětmi vydat na cestu radostným objevováním. A po koupání mohou dospělí tento plovoucí kruh otevřít a snadno osušit, aby hračka zůstala hygienicky čistá.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje
pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 9cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 19

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

0