LEGO MARVEL Honička na motorce: Spiderman vs. Doc Ock 76275 STAVEBNICE

198 
DS75580524
LEGO MARVEL Honička na motorce: Spiderman vs. Doc Ock 76275 STAVEBNICE

LEGO MARVEL Honička na motorce: Spiderman vs. Doc Ock 76275 STAVEBNICE

198 

Description

LEGO 76275 – Honička na motorce: Spiderman vs. Doc Ock z produktové řady LEGO MARVEL – Dětské plastové kostky v krabici.

Součástí této akční stavebnice je padouch infiltrovaný Venomem a Spider-Man na motorce. V sadě Honička na motorce: Spider-Man vs. Doc Ock najdete řadu skvělých doplňků pro fanoušky superhrdinů od 6 let. oučástí jsou minifigurky LEGO Doc Ocka a Spider-Mana. Doc Ock má 4 dlouhá, pohyblivá chapadla a typické znaky Venoma, který pronikl do padoucha a učinil ho ještě podlejším. Minifigurky se mohou držet dalších prvků stavebnice, jako je pouliční lampa, dynamit nebo popelnice s lahví, rybou, kostí a slupkou od banánu. Spider-Manova motorka a vystřelovač dílků a pavučin této dobrodružné stavebnici pro děti dodávají ještě větší porci akce. Pro více digitální zábavy je zde zábavná a intuitivní aplikace LEGO Builder, kde mohou stavitelé přibližovat a otáčet modely ve 3D a sledovat postup.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 14 x 12 x 4,5cm
Velikost motorky (d): 8cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 77

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

0