LEGO MARVEL Wolverine figurka 46257 STAVEBNICE

735 
DS66992669
LEGO MARVEL Wolverine figurka 46257 STAVEBNICE

LEGO MARVEL Wolverine figurka 46257 STAVEBNICE

735 

Description

LEGO 46257 – Sestavitelná figurka Wolverine z produktové řady LEGO MARVEL – Dětské plastové kostky v krabici.

Otevřete superhrdinům od 8 let bránu do akčního světa plného nekonečných dobrodružství se stavebnicí Sestavitelná figurka: Wolverine. Měří přes 22cm na výšku a je plná autentických detailů.

Sběratelská postava z příběhů o X-Menech je skvělou stavebnicí pro malé fanoušky studia Marvel a přinese jim radost ze stavění, hraní i vystavování. Figurka má pohyblivé klouby ramen, paží, kyčlí a nohou a děti ji tak mohou libovolně polohovat a vydávat se s ní na strhující mise. Detailní figurce nechybí Wolverinovy 3 slavné prodloužené drápy na obou rukách a děti si tak mohou užívat marvelovská dobrodružství kdekoli. Malí stavitelé mohou přibližovat a otáčet modely ve 3D a sledovat pokrok pomocí zábavné a intuitivní aplikace LEGO Builder.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta
zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 19 x 26 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 327

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

0