LLORENS Panenka Tina realistická new born holčička miminko na baterie Zvuk

1817 
DS81493752
LLORENS Panenka Tina realistická new born holčička miminko na baterie Zvuk

LLORENS Panenka Tina realistická new born holčička miminko na baterie Zvuk

1817 

Description

Mluvící miminko Tina s měkkým látkovým tělem, a plastovými končetinami, které po zatlačení na hrudník začne říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka. Realistický vzhled. Ručně vyrobeno ve Španělsku. Hračka na baterie, se zvukem. Baleno v dárkové krabici.

Tina je oblečená v roztomilé soupravičce a zabalená do krásného fusaku s květinovým motivem, bambulkami a mašličkou. Plačící panenka s tělíčkem z měkké tkaniny a vinylovými končetinami. Ruce a nohy jsou k tělu přichyceny kloubem. Miminko je polohovací a může i sedět. Dudlík v balení slouží pouze jako doplněk. K miminku je možné dokoupit další originální oblečení z nabídky Llorens pro miminka NEW BORN velikosti 43cm.

Llorens jsou španělské panenky, ručně vyráběné, které svým nádherným nezaměnitelným designem osloví nejen malé slečny. Všechny panenky rodiny Llorensových jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a mají roztomilé stylové oblečky.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince.

Rozměry balení (š v h): 20 x 47 x 17cm
Rozměry dětské hračky (v): 44cm
Materiál: plast, textil
Baterie: 3x LR44 (je součástí)
Obsah balení: panenka, obleček, dudlík, fusak

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0