PANINI MINECRAFT 3 Fat Pack sběratelské karty set 26ks booster v sáčku

189 
DS67579315
PANINI MINECRAFT 3 Fat Pack sběratelské karty set 26ks booster v sáčku

PANINI MINECRAFT 3 Fat Pack sběratelské karty set 26ks booster v sáčku

189 

Description

Sběratelské karty PANINI MINECRAFT – Value Pack ze 3. řady Create, Explore, Survive pro všechny fandy Minecraftu. Balení obsahuje celkem 24 náhodných karet a dále 2 extra bonusové karty. Baleno v sáčku.

Minecraft 3 fat pack je produkt určený pro všechny, kdo chtějí otevřít větší množství karet Minecraft. V balíčku Fat pack najdete hned 24 karet a dvě limitované karty. Jedná se o třetí sérii s podtitulem create, explore, survive. Pokud si tak chcete sbírku rozšířit o větší množství nových karet, můžete si těchto balíčků pořídit několik.

Společnost Panini přichází s novými sběratelskými kartami, tentokrát je tématem Minecraft. Pořiďte si tak tyto pěkné sběratelské karty určené pro všechny fanoušky tohoto videoherního fenoménu zvaného Minecraft.

V této edici vyšlo celkem 250 karet – 100 regular cards, 100 pixel cards a 50 rainbow metal cards. Karty jsou oboustranné. Z přední strany je tzv. puzzle strana (zobrazuje část z velkého obrázku, který vytvoří sesbíráním vybraných karet – většinou po sobě jdoucích) a ze zadní strany je příběhová strana (ta vyobrazuje vybranou část z příběhu Minecraftu). Zjednodušený Minecraft příběh je napsán i v průvodci spolu s obrázky jednotlivých karet. Doporučujeme karty vkládat jednotlivě a uvidíte tak jednotlivá puzzle a ilustrace.

Rozměry balení (š v h): 8 x 17 x 1,5cm
Materiál: karton
Obsah balení: 24 karet, 2 limitované karty
Nelze vybrat konkrétní druh (hračka s překvapením).

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0