QUERCETTI Hammer Peggy baby zatloukačka 8 kolíků s kladívkem plast

412 
DS10805781
QUERCETTI Hammer Peggy baby zatloukačka 8 kolíků s kladívkem plast

QUERCETTI Hammer Peggy baby zatloukačka 8 kolíků s kladívkem plast

412 

Description

Bavte se mlácením kladívkem do barevných kolíčků a až skončíte, otočte hru vzhůru nohama a začněte znovu. Dá se hrát dvěma způsoby: klasický způsob: s kolíčky, které nevypadnou. Nový způsob: s kolíky, které spadnou na zem.

První hračka pro malé pomocníky v dílně. Zatloukačka podporuje rozvoj jemné i hrubé motoriky, koordinuje pohyby, přesnost, odhad vzdálenosti a trpělivost vašich dětí. Stolek na zatloukání kolíčků paličkou. Kolíky zatloukačky je třeba správně nasadit a poté „zatlouci“ lehkým, bezpečným kladívkem.

Quercetti je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti již od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. Pro své edukativní vlastnosti a kvalitu je velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách.

Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry balení (š v h): 34 x 33 x 7cm
Materiál: plast
Obsah balení (34 dílků): kladivo, 8 hřebíků (kolíčků) k sestavení, skládající se z válců a barevných knoflíků, bílá základna, 8 barevných patek kolíků

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

0