QUERCETTI Tubation Wheels 3D potrubí a kola 68 dílků STAVEBNICE

636 
DS99218319
QUERCETTI Tubation Wheels 3D potrubí a kola 68 dílků STAVEBNICE

QUERCETTI Tubation Wheels 3D potrubí a kola 68 dílků STAVEBNICE

636 

Description

Pouze 4 typy trubek, kola a trocha představivosti a kreativity stačí dítěti k tomu, aby si postavilo nový svět plný různých vozidel, konstrukcí, robotů a vesmírných stanic. Vyzkoušet nové a neomezené kombinace a úpravy je snadné a intuitivní. Vysoce kvalitní materiály a pečlivý design tvarů a velikostí jednotlivých součástek jsou zárukou nekonečně dlouhé, bezpečné a zábavné hry. Hračka u dětí rozvíjí motorické dovednosti, matematické schopnosti, kreativitu a plánování.

Quercetti je celosvětově známá a uznávaná italská značka, která na evropském trhu působí již přes 60 let. V její nabídce nalezneme stavebnice pro děti od jednoho roku, unikátní mozaiky pro děti již od dvou let, pohybové stavebnice Georella, kuličkové dráhy a další. Pro své edukativní vlastnosti a kvalitu je velmi oblíbenou značkou i v mateřských školách.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 40 x 34 x 9,5cm
Materiál: plast
Počet dílků: 68

Obsah balení:
18 červených rovných trubek –
20 žlutých trubek ve tvaru „L“ –
8 modrých trubek ve tvaru „T“ –
14 fialových trubek ve tvaru kříže –
4 kola –
4 čepy –
plakát s příklady –

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0