RC Auto Buggy Bonzai Jubatus na vysílačku 2,4GHz 4×4 na baterie Oranžové

2231 
DS34304622
RC Auto Buggy Bonzai Jubatus na vysílačku 2,4GHz 4x4 na baterie Oranžové

RC Auto Buggy Bonzai Jubatus na vysílačku 2,4GHz 4×4 na baterie Oranžové

2231 

Description

RC Sportovní oranžové autíčko Bozai Jubatus na dálkové ovládání, s pohonem na všechna 4 kola. Velmi kvalitní provedení. Hračka na baterie. Náhradní bateriový pack součástí.

Terénní zelené RC auto na dálkové ovládání. Vhodné pro všechny závodníky, kteří milují rychlou a akční jízdu. Auto je vybaveno rádiovým ovladačem 2,4 GHz. Díky středovému přímému pohonu je model schopen přesného a rychlého zvládání zatáček. Auto je vyrobeno z vysoce pevné hliníkové slitiny se silnou stabilitou. Vysoce kompatibilní konstrukce podvozku. Nejspolehlivější ADS 4wD. Středová ozubená kola z vysokopevnostního kompozitu. Těžké tlumicí hřídele, k dispozici je možnost progresivního tlumiče, který se přizpůsobí většině terénu.

Moderní a skvěle ovladatelná hračka, která vždy zabaví, právě to je Bonzai Auto RC Buggy Jubatus terénní zelené. RC auto má měřítko 1:14. Je vhodné do venkovních podmínek. Živou a napínavou akci zajistí rychlost až 40km/h. Reagovat bude na nevšedně velkou vzdálenost 100m, právě tak vypadá dosah ovladače za vhodných podmínek. Charakteristiku jízdních vlastností utváří náhon na čtyři kola. Stačí se chopit ovladače a dát modelu život.

Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladačů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem.

Rozměry balení (š v h): 40 x 21 x 14cm
Rozměry dětské hračky (d): 30cm
Materiál: hliníková slitina
Baterie DO: 4x AA 1,5V (nejsou součástí)
Baterie AUTO: battery pack 7,4V 850mAh (je součástí)
Dosah DO: 100m
Doba nabíjení: 1hod.
Doba jízdy: 10-15min.
Rychlost: až 40km/h
Barevná varianta: oranžová
Obsah balení: RC model, dálkové ovládání, náhradní battery pack, USB kabel

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 14 let

0