Sada krásy make-up Disney Princess 10ks dětské šminky na kartě

131 
DS26055179
Sada krásy make-up Disney Princess 10ks dětské šminky na kartě

Sada krásy make-up Disney Princess 10ks dětské šminky na kartě

131 

Description

***
Disney Princess sada krásy s očními stíny a lesky na rty 10ks na kartě

Líčení pro malé princezny, praktické pouzdro obsahující 4 lesky na rty s aplikátorem a 6 očních stínů. Certifikovaný a bezpečný výrobek s oficiální licencí Disney Princess.

Rozměr: 12,5cm
Věk: 5+
Materiál: plast

Navštivte pohádkový svět plný víl a princezen. Svět, kde se zastavil čas a kde dobro vždy vítězí nad zlem. Oblíbené příběhy z dílny Walta Disneye znají snad všechny děti. Téměř každý alespoň někdy pomáhal Popelce s úkoly, aby se včas dostala na ples, snažil se odehnat zlou královnu, aby nepodala otrávené jablko Sněhurce, chtěl odstranit všechny hroty, aby se Růženka nepíchla do prstu, proháněl se hlubinami s mořskou vílou Ariel, proletěl se na létajícím koberci s princeznou Jasmínou, vynalézal nové věci s vílou Zvonilkou a navštívil mnoho dalších pohádkových příběhů. Nechte se znovu a znovu okouzlit krásou Disney Fairies a Princess.

iframe width=“240″ height=“205″ src=“https://www.youtube.com/embed/GFMWXkOBN1Y“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen>

0