SIKU Auto Dodge Challenger Hellcat Custom model kov 1572

115 
DS11429457
SIKU Auto Dodge Challenger Hellcat Custom model kov 1572

SIKU Auto Dodge Challenger Hellcat Custom model kov 1572

115 

Description

SIKU 1572

Model sportovního automobilu Dodge Challenger Hellcat Custom. Samotný propracovaný lak je vrcholem sám o sobě: originální lila barva Dodge Plum Crazy je v oslnivém kontrastu s oslnivou zelenou na obrovském zadním spoileru, efektním ventilátoru na kapotě a interiéru. Grafika na bocích a černé sportovní ráfky s pogumovanými pneumatikami … splněný sen o vysoké rychlosti! Tělo této hračky je vyrobeno z robustního kovu a podvozek a interiér jsou vyrobeny z lehkého plastu. To znamená, že Dodge si snadno poradí s těmi nejúžasnějšími kousky na závodních tratích. Dvoje velkorysé dveře a čiré prosklení odhalují očím věrnou reprodukci interiéru vozu. Tento model Dodge odpovídá svému velkému bratrovi do nejmenších detailů.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 9,5 x 8 x 4cm
Materiál: kov + plastové části

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0