SIKU Auto s kontejnerem svoz komunálního odpadu model kov 1298

107 
DS18769330
SIKU Auto s kontejnerem svoz komunálního odpadu model kov 1298

SIKU Auto s kontejnerem svoz komunálního odpadu model kov 1298

107 

Description

SIKU 1298

Výkonné nákladní vozidlo s velkým výkonem a odnímatelným nákladním boxem by nemělo chybět na žádné stavbě. Kameny, suť, písek a mnoho dalšího není pro tento výkonný tahač s prostornou korbou žádný problém. Vše je naloženo během okamžiku a náklad se hladce a bezpečně pohybuje na vysokorychlostních pneumatikách s originálními ráfky. Kabina řidiče a podvozek (se dvěma nápravami) jsou vyrobeny z kvalitního kovu a vydrží i náročné podmínky při hře. Parádní metalický lak v zářivé modré barvě Sequin Blue dodává nákladnímu vozu také působivý vizuální vzhled. Mimochodem, stejně jako ve skutečnosti se žlutý plastový nákladní box zvedá a spouští pomocí speciálního mechanismu s rameny jeřábu. Díky tažnému zařízení je tento nákladní vůz kompatibilní i s přívěsy z jiných řad siku.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 9,5 x 8 x 3,5cm
Materiál: kov + plastové části
Obsah balení: automobil, kontejner

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0