TREFL PUZZLE UFT Prémiové Výhled na plachetnice 68x48cm 1000 dílků skládačka

412 
DS41228640
TREFL PUZZLE UFT Prémiové Výhled na plachetnice 68x48cm 1000 dílků skládačka

TREFL PUZZLE UFT Prémiové Výhled na plachetnice 68x48cm 1000 dílků skládačka

412 

Description

Prémiové puzzle Výhled na moře s lodí od Treflu.

TREFL Unlimited Fit Technology (UFT) jsou puzzle neomezených možností. Díky unikátní technologii si můžete z více obrázků vytvořit velké puzzle koláže, kde hranice stanovíte Vy.

Speciální razící technologie umožňuje napojování libovolného množství puzzle motivů ze série UFT. Nejvyšší kvalita – puzzle je vyrobeno z nejsilnějšího modrého kartonového podkladu. Každý dílek má unikátní tvar. Puzzle dílky drží u sebe – poskládané obrázky je možné pohodlně přemisťovat, aniž by se složený motiv rozsypal.
Bio balení – bez svrchní plastové folie. Vnitřní sáček je zcela biologicky rozložitelný a kompostovatelný.

Jak na to? Jakmile poskládáte puzzle, opatrně oddělte okrajové části od složeného motivu. Prostřední části složených puzzle napojte jeden ke druhému dle vlastního přání. Nakonec připojte v potřebných místech okrajové dílky a je hotovo. Spojením šesti tisícových puzzle máte rázem originální „šestitisícovku“.

Puzzle TREFL je kvalitní polskou značkou, která od roku 1985 získala jedno z předních míst na trhu s puzzle. Nabízí širokou škálu motivů i typů puzzle zejména pro děti s aktuálně oblíbenými postavičkami z pohádek, a pro dospělé puzzle do velikosti 3000 dílků.

Rozměry balení (š v h): 33 x 28 x 7cm
Rozměry složeného puzzle (š v): 68,5 x 48cm
Velikost dílku: 1,8cm
Materiál: tvrdý karton
Počet dílků: 1000

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 12 let

0