ZAPF BABY BORN Panenka Minis set s doplňky v krabičce 12 druhů

140 
DS48118387
ZAPF BABY BORN Panenka Minis set s doplňky v krabičce 12 druhů

ZAPF BABY BORN Panenka Minis set s doplňky v krabičce 12 druhů

140 

Description

Jsou tu nové panenky BABY born Minis! Díky své praktické velikosti 7cm se vejdou do každého batůžku nebo kabelky a děti si je mohou vzít všude s sebou. 12 variant provedení. Baleno v krabičce.

Každá z 12 figurek BABY born Minis má své vlastní jméno, svůj příběh, vlastnosti a záliby, díky kterým je každá z nich jedinečná. Vicky, Noah, Henry, Tom, Alex a Isabella jsou roztomilá miminka s malými zvířecími kamarády a efektem změny barvy. Becky, Leon, Anna, Billie, Hannah a Mila jsou jejich starší sourozenci, kteří mají různé navzájem vyměnitelné doplňky. Pohyblivé ruce, nohy a hlava zaručují, že se hraní s panenkami promění v nezapomenutelný zážitek a sbírání panenek tak bude ještě zábavnější!

• Panenky BABY born Minis na hraní i sbírání.
• Některé panenky mají efekt změny barvy a některé mají vyměnitelný doplněk. Součástí je malý sběratelský plakátek a aršík se samolepkami BABY born Minis.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince.

Rozměry balení (š v h): 6 x 11 x 3,5cm
Rozměry dětské hračky (v): 7cm
Materiál: plast
Varianty provedení: Vicky, Noah, Henry, Tom, Alex, Isabella, Becky, Leon, Anna, Billie, Hannah, Mila
Obsah balení: panenka, mini plakát, samolepky, doplněk (1-2ks)

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

0