BAM BAM Baby Věž vzdělávací navlékací pyramida 35cm pro miminko plast

374 
DS99649910
BAM BAM Baby Věž vzdělávací navlékací pyramida 35cm pro miminko plast

BAM BAM Baby Věž vzdělávací navlékací pyramida 35cm pro miminko plast

374 

Description

Pestrobarevná vzdělávací věž/pyramida poskytne vašemu dítěti celou řadu smyslových zážitků, které aktivně podpoří jeho rozvoj. Malé prstíky budou s velkým nadšením zkoumat rozmanité tvary a povrch obručí – cívek, jejichž báječné kontrastní barvy přitahují zrak a stimulují zrakové vnímání. Možnost uspořádat obruče pyramidy různými způsoby, včetně křížem, stejně jako možnost je kutálet, přehazovat nebo libovolně aranžovat. Kromě rozvoje manuálních a motorických dovedností rozvíjí také kreativní a abstraktní myšlení. Těchto 6 pyramidových kroužků také učí dítě rozlišovat tvary a velikosti a po spojení na stojanu vytvářejí krásnou kompozici.

Jedná se o hračku firmy Bam Bam, jejichž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, bezpečností pro Vaše děti a barevností. Hračka neobsahuje žádné malé části, které by mohly způsobit újmu na zdraví Vašeho dítěte. Hračka je vyrobena z kvalitních a nezávadných materiálů.

Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry balení (š v h): 20 x 36 x 9cm
Rozměry dětské hračky (š v): 17 x 35cm
Materiál: plast
Obsah balení: základna s tyčí, navlékací tvary 6ks

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců

0