DECUEVAS Kočárek golfové hole Funny 2023 Zelený pro panenku miminko

330 
DS44647127
DECUEVAS Kočárek golfové hole Funny 2023 Zelený pro panenku miminko

DECUEVAS Kočárek golfové hole Funny 2023 Zelený pro panenku miminko

330 

Description

DeCuevas 90082

Skládací kočárek pro panenky golfky FUNNY 2023 – 56cm patří do stejnojmenné veselé kolekce FUNNY, která je novinkou roku 2023 a nabízí kromě různých druhů kočárků pro panenky i další doplňky pro budoucí maminky, hospodyňky a tatínky. Této velmi veselé kolekci vévodí roztomilý houpací koník s pruhovaným sedlem a barevnými hracími kostkami v zelenkavé barvě. Tříbodový pásový systém pro uchycení panenky. Stabilní kovová konstrukce. Bezpečností systém zabraňující uskřípnutí dětských prstíků. Baleno v igelitu.

** Nádherný španělský design ** Precizní zpracování ** Skládací model ** Velmi snadná manipulace během samotné hry ** QR kód na obolu odkazuje na video s návodem na sestavení **

Každá malá slečna ke svým panenkám uvítá i kočárek, se kterým si může vyrazit na procházky. Kočárky pro panenky jsou hned po panence nejoblíbenější hračkou malých maminek. Kočárek pro panenky patří bezesporu k základní výbavě pokojíčků všech malých holčiček. Oblíbená hra na maminku podporuje u dětí představivost a pěstování sociálních a citových schopností.

Rozměry balení (š v h): 69 x 20 x 12cm
Rozměry kočárku (d š v): 42 x 28 x 56cm
Materiál: kov, plast, textil
Barevná varianta: zelená
Panenka není součástí.

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0