INTEX Bazén baby dětský kulatý se stříškou 102cm jednorožec 58438

525 
DS70483379
INTEX Bazén baby dětský kulatý se stříškou 102cm jednorožec 58438

INTEX Bazén baby dětský kulatý se stříškou 102cm jednorožec 58438

525 

Description

INTEX 58438

Nafukovací bazének jednorožec se stříškou. Nafukovací podlážka. Vyrobeno z testovaného masivního vinylu. Součástí balení je opravná sada.

Fantastický bazén pro nejmenší – zejména pro malé princezny, které milují jednorožce a další pohádkové bytosti. Nafukovací bazén Intex ve fantastickém tvaru jednorožce si získá srdce mnoha malých dětí. Krásné barvy a originální tvar povzbudí malé uličníky ke společným hrám a zvykání si na vodu. Brouzdaliště se sluneční stříškou je ideálním řešením pro nejmenší příznivce vodních radovánek v letních slunečných dnech.Bazének je vyroben z odolného PVC, což dětem zajistí zábavu na dlouhá léta.

Intex je asijský výrobce nafukovacích hraček, hraček k vodě a na zahradu. Ve své kategorii patří bezpochyby k největším výrobcům na světě. Nabízí svým zákazníkům opravdovou kvalitu materiálů, designové provedení a velmi dobrou cenovou dostupnost. Intex nabízí mnoho modelů, vybere si tak opravdu každý. V nabídce naleznete bazény mnoha tvarů, rozměrů i vzorů pro děti všech tvarů a velikostí.
Nač se v horkém létě mačkat na koupališti? Nafukovací bazény vám zaručí příjemné osvěžení v pohodlí vašeho domova. Letní vedra pro vás přestanou být problém! Nafukovačka je vhodná jako brouzdaliště pro děti.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě – určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Tyto nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody – u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!

Rozměry balení (š v h): 24 x 23 x 9cm
Rozměry výrobku (š v): 102 x 102cm
Materiál: vinyl (PVC)
Objem vody: 45l
Obsah balení: nafukovačka, opravná sada (záplata)

Cena je uvedena za 1 balení výrobku
Výrobek je vhodný pro děti od 12 měsíců

0