LEGO CLASSIC Kreativní party box 11029 STAVEBNICE

1016 
DS66652085
LEGO CLASSIC Kreativní party box 11029 STAVEBNICE

LEGO CLASSIC Kreativní party box 11029 STAVEBNICE

1016 

Description

LEGO 11029 – Kreativní party box z produktové řady LEGO CLASSIC – Dětské plastové kostky v krabici.

Svolejte rodinu a kamarády a užijte si zábavné tvůrčí aktivity se stavebnicí Kreativní party box. S touto barevnou kolekcí kostek pro děti od 5 let si vždy užijete skvělý společný herní zážitek. Sdílejte kreativní zábavu s touto barevnou kolekcí kostek. Dílky jsou dodávány v 6 sáčcích, přičemž každý obsahuje kostky a srozumitelné návody k vytvoření 2 jednoduchých modelů. Ty zahrnují medvídka, klauna, jednorožce,pinatu, duhu, dort, popcorn, balónky a malé dárečky. Jedná se o skvělou skupinovou aktivitu na jakoukoli oslavu – a není nutné se stavěním přestávat, jakmile návštěva odejde! Digitální verze návodu na stavění z této stavebnice je také k dispozici v aplikaci LEGO Builder.

Stavebnice z řady LEGO Classic vhodné od 5 let přinášejí inspiraci pro děti a dospělým nabízejí perfektní příležitost, jak sdílet vzácné vývojové milníky a zábavu při stavění se svými ratolestmi.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta
zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 9,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 900

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let

0