LEGO DOTS Bradavice doplňky na stůl (Harry Potter) 41811 STAVEBNICE

900 
DS35285314
LEGO DOTS Bradavice doplňky na stůl (Harry Potter) 41811 STAVEBNICE

LEGO DOTS Bradavice doplňky na stůl (Harry Potter) 41811 STAVEBNICE

900 

Description

LEGO 41811 – Bradavice (doplňky na stůl) z produktové řady LEGO DOTS: HARRY POTTER – Dětské plastové kostky v krabici.

Darujte kreativním dětem a fanouškům Harryho Pottera od 8 let možnost ukázat svou příslušnost k bradavické koleji a uklidit stůl s pomocí sady doplňků na stůl LEGO DOTS. Sada je navržena k rychlému postavení a neomezeným možnostem tvoření a umožní dětem experimentovat. Nápaditá sada k vlastnoručnímu tvoření 4 různých doplňků do pokoje: držáčku na poznámky v podobě Zlatonky, fotorámečku s ozdobami, misky ve tvaru šály a uzamykatelné krabičky na poklady, a navíc nalepovací záplata 8×8 a spousta zdobítek, včetně 10 náhodně vybraných dílků s obrázky z 16 možných variant. Nechybí ani přiložený inspirativní letáček, který dětem pomůže nastartovat kreativní zábavu, a navíc návody k sestavení 4 předmětů k ozdobení.

Sady DOTS seznámí děti se zábavným světem hraní s kostkami LEGO, zatímco si budou zdobit doplňky dle vlastních kouzelných nápadů. Umožněte dětem dát průchod jejich vášni pro umění a design a pomozte jim uklidit si na stole s touto parádní sadou, která je ideální pro všechny školáky.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů – snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 5,5cm
Rozměry fotorámečku (v): 15cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 856

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

0