PANINI MINECRAFT 3 Starter set album + 3x booster sběratelské karty v sáčku

280 
DS66781648
PANINI MINECRAFT 3 Starter set album + 3x booster sběratelské karty v sáčku

PANINI MINECRAFT 3 Starter set album + 3x booster sběratelské karty v sáčku

280 

Description

Startovací sada PANINI MINECRAFT – Mega Starter Pack ze 3. řady Create, Explore, Survive pro všechny fandy Minecraftu. Balení obsahuje sběratelské album, 3 balíčky po osmi náhodných kartách a 1 limitovanou kartu. Baleno v sáčku.

Starter set je určený pro všechny sběratele Minecraft karet. Obsahuje 24 karet (3 balíčky po 8 kartách), 1 Limited Edition kartu a album na 540 karet. Pokud se sbíráním teprve začínáte nebo už nějaké karty ve své sbírce máte, tak se vám tato sběratelská sada bude hodit. Kromě karet zde totiž najdete i sběratelské album, které vám umožní si vaše karty uložit a ochránit před poškozením. Album má 30 všitých stránek po 9 kapsách, takže do něj vložíte 270 karet při jednostranném vkládání nebo 540 karet při oboustranném vkládání. Ve přední kapse alba najdete 15 stránkového průvodce (v angličtině) setem Minecraft – Create, Explore, Survive, jehož součástí je i checklist.

Společnost Panini přichází s novými sběratelskými kartami, tentokrát je tématem Minecraft. Pořiďte si tak tyto pěkné sběratelské karty určené pro všechny fanoušky tohoto videoherního fenoménu zvaného Minecraft.

V této edici vyšlo celkem 250 karet – 100 regular cards, 100 pixel cards a 50 rainbow metal cards. Karty jsou oboustranné. Z přední strany je tzv. puzzle strana (zobrazuje část z velkého obrázku, který vytvoří sesbíráním vybraných karet – většinou po sobě jdoucích) a ze zadní strany je příběhová strana (ta vyobrazuje vybranou část z příběhu Minecraftu). Zjednodušený Minecraft příběh je napsán i v průvodci spolu s obrázky jednotlivých karet. Doporučujeme karty vkládat jednotlivě a uvidíte tak jednotlivá puzzle a ilustrace.

Rozměry balení (š v h): 28 x 42 x 2cm
Materiál: karton, plast
Obsah balení: 3x booster = 24 karet, 1 limitovaná karta, album, oficiální průvodce AJ
Nelze vybrat konkrétní druh (hračka s překvapením).

Cena je uvedena za 1 balení – sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

0