PLAYGRO Kočička baby hrající závěsná pro miminko na baterie Zvuk

330 
DS47917952
PLAYGRO Kočička baby hrající závěsná pro miminko na baterie Zvuk

PLAYGRO Kočička baby hrající závěsná pro miminko na baterie Zvuk

330 

Description

Playgro kočka – Závěsná hračka s melodiemi, pro nejmenší děti, pro miminko. Hračka na baterie, se zvukem.

Růžovofialová kočička si svým úsměvem a melodiemi rychle získá srdce maminky i miminka. Veselý kamarád přitahuje dětskou pozornost a procvičuje koncentraci. Po zatažení dolní části se přehraje veselá melodie. Rozmanité struktury materiálů a barvy stimulují dětský hmat a zrak. Hračka je opatřena speciálním klipem, kterým je možné hračku zavěsit na postýlku, kočárek nebo autosedačku. Hrající kočka je hračka z řady Playgro On the Go. Každá hračka této kolekce je navrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění, šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem. Neobsahuje BPA, ftaláty a PVC. Navrženo v Austrálii.

Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky – stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Celková délka závěsu (bez klipu): 28cm
Materiál: textil, plast
Baterie: 2x 1,5 V LR44 (jsou součástí)
Čištění: Ručně omývat navlhčeným hadříkem

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

0